Do każdego pakietu czekoladowych fontann palma owocowa gratis!
Palma owocowa gratis

Skontaktuj się z nami

Wybierz datę wynajmu fontanny czekoladowej i wpisz niezbędne dane.Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą propozycję!

Data wynajmu
Twój adres e-mail
Twój numer telefonu
Informacje dodatkowe
zadzwoń: 500 477 449

Czekoladowa fontanna na twojej imprezie - zadzwoń i zamów!

Wynajmujemy czekoladowe fontanny, a także inne słodkie atrakcje na Twoje przyjęcie.

O Nas

Nasz Dream Team to grupa kreatywnych, pełnych energii i zapału osób, których głowy pełne pomysłów czekają w gotowości by sprostać nawet największym wymaganiom. Wychodząc Państwu naprzeciw, zapewniamy najwyższą jakość belgijskiej czekolady, profesjonalną obsługę, oraz atrakcyjne ceny. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, dobrą zabawa i okazją do rozwijania naszych pasji, wierzymy że każdy musi lubić to co robi by robić do dobrze.

Nas Połączyła pasja do czekolady, teraz chcemy tą pasję dzielić z Państwem.

Dlaczego warto współpracować z Nami?
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Wierzymy, że każdy jest wyjątkowy dlatego dostosowujemy realizację do potrzeb i oczekiwań klienta.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu eventów firmowych, dlatego jesteśmy przekonani, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Zaufało nam już wiele znanych firm i marek oraz wielu indywidualnych klientów. Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów.

Jesteś zainteresowany ? - Zadzwoń Tel.500-477-449

Kim jesteśmy?

Sandra i Kuba, Patrycja, Andrzej, Ania, Łukasz - Wszyscy uwielbiamy czekoladę!