Do każdego pakietu czekoladowych fontann palma owocowa gratis!
Palma owocowa gratis

Skontaktuj się z nami

Wybierz datę wynajmu fontanny czekoladowej i wpisz niezbędne dane.Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą propozycję!

Data wynajmu
Twój adres e-mail
Twój numer telefonu
Informacje dodatkowe
zadzwoń: 500 477 449

Czekoladowa fontanna na twojej imprezie - zadzwoń i zamów!

Wynajmujemy czekoladowe fontanny, a także inne słodkie atrakcje na Twoje przyjęcie.

Wynajem czekoladowych fontann - Opcje wynajmu

Wybierając naszą ofertę czekoladowych fontann, możecie Państwo skorzystać z kompleksowej organizacji Państwa uroczystości a także skorzystać z prezentowanych poniżej opcji wynajmu fontann.

Opcja z przekąskami owocowymi

W tej opcji wraz z fontanną czekoladową, dostarczymy starannie wyselekcjonowane, umyte i pokrojone soczyste owocowe, słodkie pianki czy kruche rurki, zadbamy także o wizualny efekt rozstawiając owoce na zastawie którą dostarczymy w cenie wynajmu.

Opcja bez przekąsek

W tej opcji po Państwa stronie zostaje zakup, przygotowanie, oraz rozstawienie przekąsek. Warto pamiętać że każdy owoc należy starannie umyć, pokroić oraz ułożyć atrakcyjnie wokół fontanny.

Opcja z Obsługą

Jeśli korzystacie Państwo z tej opcji, nie musicie się niczym martwić, wykwalifikowana osoba dostarczy, przygotuje fontannę oraz zadba o czystość zarówno samej fontanny jak i najbliższego otoczenia. W czasie trwania imprezy pomoże w przygotowaniu czekoladowych szaszłyków, oraz po skończonej uroczystości posprząta miejsce wokół fontanny pozostawiając same dobre wrażenia.

Opcja bez obsługi

Bardzo ważną kwestią przy wyborze tej opcji jest wyznaczenie osoby która zajmie się rozłożeniem, przygotowaniem fontanny do pracy a w czasie przyjęcia zadba o to by nie zabrakło przekąsek oraz dopilnuje by wokół fontanny panował ład i porządek. Należy pamiętać że wygląd i funkcjonowanie fontanny czekoladowej spoczywa na barkach tej osoby dlatego warto poprosić o to osobę która w tym dniu nie będzie miała nadmiaru innych obowiązków.

Sprawdź jak zamówić

Dowiedz się więcej, jak zamówić fontannę czekoladową na Twoją imprezę.

Sprawdź pakiety usług

Przygotowaliśmy dla Państwa pełne pakiety naszych usług.